BROŞÜR

Broşür Yaptırmanın Önemi

Şirket veya firmaların tanıtım araçlarından biride Broşürdür. Şirket veya kişi hakkındaki bilgileri taşıyan ufak el ilanlarıdır.

Broşürler, Bilgi akışında kolaylık sağlayan ve akılda kalıcılığı kuvvetlendirmek için karşı tarafa sunulan kurumsal reklam baskılarıdır.

Broşür genellikle firmanın; adını, şirket bilgilerini, adresini, telefon, faks, e-posta ve web sitesi gibi iletişim bilgilerini içerir.

Aynı zamanda broşür; Facebook, Linkedin, Twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınıda içerebilmektedirler.

teknolojininde etkisiyle profesyonel broşürler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler içermeye başlamıştır.

Jet Reklam olarak alanında uzman Grafikerlerimiz ve profesyonel ekibimizle firmanıza özel Broşür ve El ilanlarını, sizler için hazırlıyoruz.

Jet Reklam olarak müşterilerimize broşür tasarımı desteği sunmaktayız. Firma logonuzu ve görsellerinizi bizimle paylaşarak size özel Broşür tasarımları hazırlamaktayız.

Tercih ettiğiniz Broşür tasarımının baskı ve kağıt türünü seçerek, bütçenize en uygun; Broşürü en kısa sürede, teslim etmekteyiz.

Broşür nedir?

Broşür, kurumsal kimliğinizin tanıtımı için vazgeçilmez unsurlarından biridir. Broşür, kişilerin ve şirketlerin genel iletişim bilgilerini, kurumsal logolarını içermektedir.

Broşür Sipariş nasıl verilir?

Jet Reklam ile Broşür siparişleri çok daha kolay hale gelmiştir. İnternetin yaygınlaşmasıyla, Broşür çeşitlerine ulaşmak kolaylaşmış, daha fazla Broşür örneği ile seçim şansı artmıştır. Firmalar, Jet Reklama Broşür siparişi ile Broşür ihtiyaçlarını anında giderebilmekte ve çok kısa sürede, Broşür siparişlerine ulaşabilmektedir.


Broşür Tasarımı nasıl yaparım?

Jet Reklam sizlere profesyonel Broşür çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler sunmaktadır. Aynı zamanda hazırlamış olduğunuz, Broşürleri Jet Reklam Whatsapp hattına göndererek bastırabilmektedir.


Online Broşür siparişi verebilirmiyim?

Jet Reklam internetin getirmiş olduğu globalleşme sayesinde online sipariş ile dünyanın dört köşesine Broşür siparişini bir tıkla satın alınabilir duruma getirmiştir.

Verdiğimiz Hizmetler

Afiş, Poster, Amerikan Servis, Antetli Kağıt, Bloknot, Broşür, El İlanı, Cepli Dosya, Etiket, Karton Çanta, Kartvizit, Katalog, Magnet, Makbuz, Oto Paspası, Oto Kokusu, Promosyon, Zarf

2