jetreklam_kartvizit (1) jetreklam_kartvizit (1)
jetreklam_kartvizit (2) jetreklam_kartvizit (2)
jetreklam_kartvizit (3) jetreklam_kartvizit (3)
jetreklam_kartvizit (4) jetreklam_kartvizit (4)
jetreklam_kartvizit (5) jetreklam_kartvizit (5)
jetreklam_kartvizit (6) jetreklam_kartvizit (6)
jetreklam_kartvizit (7) jetreklam_kartvizit (7)
jetreklam_kartvizit (8) jetreklam_kartvizit (8)
jetreklam_kartvizit (9) jetreklam_kartvizit (9)
jetreklam_kartvizit (10) jetreklam_kartvizit (10)
jetreklam_kartvizit (11) jetreklam_kartvizit (11)
jetreklam_kartvizit (12) jetreklam_kartvizit (12)
jetreklam_kartvizit (13) jetreklam_kartvizit (13)
jetreklam_kartvizit (14) jetreklam_kartvizit (14)
jetreklam_kartvizit (15) jetreklam_kartvizit (15)
jetreklam_kartvizit (16) jetreklam_kartvizit (16)
jetreklam_kartvizit (17) jetreklam_kartvizit (17)
jetreklam_kartvizit (18) jetreklam_kartvizit (18)
jetreklam_kartvizit (19) jetreklam_kartvizit (19)
jetreklam_kartvizit (20) jetreklam_kartvizit (20)
jetreklam_kartvizit (21) jetreklam_kartvizit (21)

Rize Matbaa Kartvizit

tıkla_ara

Rize Matbaa Kartvizit 0543 684 8150

Jet Reklam Rize Matbaa olarak;

 • Kartvizit
 • Broşür
 • Magnet
 • Etiket
 • Cepli Dosya
 • Diplomat Zarf
 • Antetli Kağıt
 • Amerikan Servis
 • Askılı Broşür
 • Afiş
 • Branda
 • Davetiye
 • Oto Kokusu
 • Dijital baskı ve diğer matbaa işlerinizde sizlere avantajlı çözümler sunmaktadır.

Jet Reklam; Rize Bölgesinde; müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile imalattan halka Tabela ve matbaa hizmeti sunan bir firmadır. Kaliteyi müşteri ile buluşturma prensibi üzerine kurulan altyapısıyla hızlı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz Jet Reklam ile alışıla gelmiş zorlu Tabela ve Matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Jet Reklam'a verdiğiniz Tabela ve Matbaa işlerinizi konusunda uzman grafikerlerimiz ile ücretsiz olarak şekillendirip tasarım sonrası baskı ile tam zamanında size teslim ediyoruz.

Tabela ve Matbaa işleriniz için bizi arayın.

Kartvizit Yaptırmanın Önemi

Şirket veya firmaların olmazsa olmazlarından biride Kartvizitlerdir. Şirket veya kişi hakkındaki özel bilgileri taşıyan ufak bilgi kartlardır.

Kartvizitler, Bilgi akışında kolaylık sağlayan ve akılda kalıcılığı kuvvetlendirmek için karşı tarafa sunulan kurumsal metaryallardır.

Kartvizit genellikle verenin; adını, şirket bilgilerini, adresini, telefon, faks, e-posta ve web sitesi gibi iletişim bilgilerini içerir.

Aynı zamanda kartvizitler; Facebook, Linkedin, Twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarını da içerebilmektedirler.

Geçmişte kartvizitler, beyaz renkte, basit siyah metinlerden oluşmaktayken; teknolojinin de etkisiyle profesyonel kartvizitler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler içermeye başlamıştır.

Jet Reklam olarak alanında uzman Grafikerlerimiz ve profesyonel ekibimizle firmanıza özel kartvizitleri, sizler için hazırlıyoruz.

Jet Reklam müşterilerine kartvizit tasarımı desteği sunmaktadır. Firma logonuzu ve görsellerinizi bizimle paylaşarak size özel Kartvizit tasarımları hazırlamaktayız.

Tercih ettiğiniz kartvizit tasarımının baskı ve kağıt türünü seçerek, bütçenize en uygun; kartviziti en kısa sürede, teslim etmekteyiz.

Kartvizit nedir

Kartvizit, kurumsal kimliğinizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Kartvizit, kişilerin ve şirketlerin genel iletişim bilgilerini, kurumsal logolarını içermektedir.

Kartvizit Sipariş nasıl verilir?

Jet Reklam ile kartvizit siparişleri çok daha kolay hale gelmiştir. İnternetin yaygınlaşmasıyla, kartvizit çeşitlerine ulaşmak kolaylaşmış, daha fazla kartvizit örneği ile seçim şansı artmıştır. Firmalar, Jet Reklam kartvizit siparişi ile kartvizit ihtiyaçlarını anında giderebilmekte ve çok kısa sürede, kartvizit siparişlerine ulaşabilmektedir.


Kartvizit Tasarımı nasıl yaparım?

Jet Reklam Rize Bölgesinde sizlere profesyonel kartvizitler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler sunmaktadır. Aynı zamanda hazırlamış olduğunuz, kartvizitleri Jet Reklam Whatsapp hattına göndererek bastırabilmektedir.


Online Kartvizit siparişi verebilir miyim?

Jet Reklam internetin getirmiş olduğu globalleşme sayesinde online sipariş ile dünyanın dört köşesine kartvizit siparişini bir tıkla satın alabilir duruma getirmiştir.

Firma Kartvizitleri ve Kurumsal kimlik

Firmalar; çalışanları için, kurumsal kimliklerini yansıtan, tek tip kartvizit siparişi vermektedir. Firma kartvizitleri, kurumun görünen yüzü olmaları nedeniyle, titiz çalışmalar sonrası bastırılmaktadır. Jet Reklam olarak; firma, kurum ve kuruluşlara, profesyonel ekibimizle hazırladığımız kartvizit örneklerinin yanı sıra, isteğe bağlı yeni kartvizit tasarımlarını da sunmaktayız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp