jetreklam_kartvizit (1) jetreklam_kartvizit (1)
jetreklam_kartvizit (2) jetreklam_kartvizit (2)
jetreklam_kartvizit (3) jetreklam_kartvizit (3)
jetreklam_kartvizit (4) jetreklam_kartvizit (4)
jetreklam_kartvizit (5) jetreklam_kartvizit (5)
jetreklam_kartvizit (6) jetreklam_kartvizit (6)
jetreklam_kartvizit (7) jetreklam_kartvizit (7)
jetreklam_kartvizit (8) jetreklam_kartvizit (8)
jetreklam_kartvizit (9) jetreklam_kartvizit (9)
jetreklam_kartvizit (10) jetreklam_kartvizit (10)
jetreklam_kartvizit (11) jetreklam_kartvizit (11)
jetreklam_kartvizit (12) jetreklam_kartvizit (12)
jetreklam_kartvizit (13) jetreklam_kartvizit (13)
jetreklam_kartvizit (14) jetreklam_kartvizit (14)
jetreklam_kartvizit (15) jetreklam_kartvizit (15)
jetreklam_kartvizit (16) jetreklam_kartvizit (16)
jetreklam_kartvizit (17) jetreklam_kartvizit (17)
jetreklam_kartvizit (18) jetreklam_kartvizit (18)
jetreklam_kartvizit (19) jetreklam_kartvizit (19)
jetreklam_kartvizit (20) jetreklam_kartvizit (20)
jetreklam_kartvizit (21) jetreklam_kartvizit (21)

Kartvizit siparişi

jet reklam_kartvizit

Hızlı ve Kolay Kartvizit

Şirket veya firmaların olmazsa olmazlarından biride Kartvizitlerdir. Şirket veya kişi hakkındaki özel bilgileri taşıyan önemli ufak bilgi kartlardır.

kartvizit bastırma, Bilgi akışında kolaylık sağlayan ve akılda kalıcılığı kuvvetlendirmek için karşı tarafa sunulan kurumsal bir araçtır.

Kartvizit tasarımı genellikle verenin; adını, şirket bilgilerini, adresini, telefon, faks, e-posta ve web sitesi gibi iletişim bilgilerini içerir.

Aynı zamanda kartvizit tasarımları; Facebook, Linkedin, Twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarını da içerebilmektedirler.

Geçmişte kartvizit modelleri, beyaz renkte, basit siyah metinlerden oluşmaktayken; teknolojinin de etkisiyle profesyonel kartvizit oluşturma tekniği ile çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler içermeye başlamıştır.

Jet Reklam ile alanında uzman Grafikerlerimiz ve profesyonel ekibimizle firmanıza özel kartvizit modellerini, sizler için hazırlıyoruz.

Jet Reklam olarak müşterilerimize kartvizit tasarımı desteği sunmaktayız. Firma logonuzu ve görsellerinizi bizimle paylaşarak size özel Kartvizit

tasarımları hazırlamaktayız.

Tercih ettiğiniz kartvizit tasarımının baskı ve kâğıt türünü seçerek, bütçenize en uygun; kartviziti en kısa sürede, teslim etmekteyiz.

Kartvizit Modelleri

Karvizit, kurumsal kimliğinizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Kartvizit, kişilerin ve şirketlerin genel iletişim bilgilerini, kurumsal logolarını içermektedir.

Kartvizit Sipariş nasıl verilir?

Jet Reklam ile kartvizit siparişleri çok daha kolay hale gelmiştir. İnternetin yaygınlaşmasıyla, kartvizit çeşitlerine ulaşmak kolaylaşmış, daha fazla kartvizit örneği ile seçim şansı artmıştır. Firmalar, Jet Reklam kartvizit siparişi ile kartvizit ihtiyaçlarını anında giderebilmekte ve çok kısa sürede, kartvizit siparişlerine ulaşabilmektedir.


Kartvizit Tasarımı nasıl yaparım?

Jet Reklam sizlere profesyonel kartvizitler çarpıcı görsel tasarımlar ve grafikler sunmaktadır. Aynı zamanda hazırlamış olduğunuz, kartvizitleri Jet Reklam Whatsapp hattına göndererek bastırabilmektedir.


Online Kartvizit siparişi verebilir miyim?

Jet Reklam internetin getirmiş olduğu globalleşme sayesinde online sipariş ile dünyanın dört köşesine kartvizit siparişini bir tıkla satın alabilir duruma getirmiştir.

Firma Kartvizitleri ve Kurumsal kimlik

Firmalar; çalışanları için, kurumsal kimliklerini yansıtan, tek tip kartvizit siparişi vermektedir. Firma kartvizitleri, kurumun görünen yüzü olmaları nedeniyle, titiz çalışmalar sonrası bastırılmaktadır. Jet Reklam olarak; firma, kurum ve kuruluşlara, profesyonel ekibimizle hazırladığımız kartvizit örneklerinin yanı sıra, isteğe bağlı yeni kartvizit tasarımlarını da sunmaktayız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp